Nasza firma od 2004 roku zapewnia stały dostęp do Internetu. Dzięki licznym promocjom i usługom dodatkowym, zapewniamy, że nasze usługi są bardzo konkurencyjne oraz korzystne dla nowych oraz stałych abonentów oraz przechodzących od innych usługodawców do naszej firmy abonentów.

Jesteśmy jedną z najstarszych firm na lokalnym rynku. Cenimy sobie przede wszystkim jakość wykonywanych przez nas usług i dlatego wiemy, że nasze ceny gwarantują 100% satysfakcji! Nieraz spotkaliśmy się z usługodawcami, którzy oferowali niższe ceny, lecz za jakość ich usług można było podziękować. Zapraszamy do składania ankiet zgłoszeniowych przez formularz, lub poprzez kontakt telefoniczny. Jeżeli nikt nie odbierze, na pewno oddzwonimy!

Świadczymy również usługi w zakresie monitoringu wizyjnego z przesyłem transmisji przez Internet.

U nas możesz zamówić rozbudowę o sieć domową. Za pomocą niej będziesz miał dostęp do internetu bezprzewodowo (sieć mobilna) przy użyciu np. laptopa, telefonu czy tabletu na terenie mieszkania lub posesji. Jednocześnie będziesz mógł korzystać z internetu z komputera komputera stacjonarnego podłączonego kablowo. My nie mamy nic do ukrycia przed naszymi abonentami.