O Firmie

Doświadczenie i wysoka jakość

Nasza firma nieprzerwanie od 2004 roku świadczy osobom fizycznym i firmom usługi telekomunikacyjne, tworzy i projektuje wszelakie sieci IT, monitoringu, alarmowe i elektrotechniczne. Zajmujemy się również projektowaniem i montażem paneli solarnych (OZE).

Nasza firma od 2004 roku zapewnia stały dostęp do Internetu. Dzięki licznym promocjom i usługom dodatkowym, zapewniamy, że nasze usługi są bardzo konkurencyjne oraz korzystne dla nowych oraz stałych abonentów oraz przechodzących od innych usługodawców do naszej firmy abonentów.

Jesteśmy jedną z najstarszych firm na lokalnym rynku. Cenimy sobie przede wszystkim jakość wykonywanych przez nas usług i dlatego wiemy, że nasze ceny gwarantują 100% satysfakcji! Nieraz spotkaliśmy się z usługodawcami, którzy oferowali niższe ceny, lecz za jakość ich usług można było podziękować. Zapraszamy do składania ankiet zgłoszeniowych przez formularz, lub poprzez kontakt telefoniczny. Jeżeli nikt nie odbierze, na pewno oddzwonimy!

Świadczymy również usługi w zakresie monitoringu wizyjnego z przesyłem transmisji przez Internet oraz tworzeniem instalacji elektroczno-telekomunikacyjnych.