Miło nam poinformować, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Abonentów, zwłaszcza tym, którzy Internet w głównej mierze wykorzystują do kopiowania programów, muzyki, czy filmów zwiększamy prędkość…

Nie rób tego w dzień – szkoda czasu!

Nie blokuj sobie korzystania z innych usług internetowych poprzez pracujące w tle programy P2P do pobierania.

Poczekaj do nocy!

Szczególnie dla tych, którzy Internet w głównej mierze wykorzystują do kopiowania programów, muzyki, czy filmów zwiększamy prędkość przesyłu.

Dotychczasowym abonentom zostaje ona podwojona w godzinach 22:00-12:00. Oczywiście wszystko to w dotychczasowej cenie, bez żadnych dopłat!

Teraz wystarczy odpowiednio ustawić program, z którego korzystasz podczas pobierania plików, zostawić włączony komputer… i iść spać.

Twoje filmy, muzyka czy zdjęcia będą czekać na Ciebie, gdy się obudzisz. Dodatkowo możesz zwiększyć skuteczność przy dostępach przy obleganych serwerach typu p2p, gdy Twój komputer będzie widziany z unikalnym zewnętrznym adresem IP

Za korzystanie z Taryfy nocnej nie zapłacisz ani grosza więcej – wszystko to w ramach dotychczasowego abonamentu, a oszczędzisz mnóstwo cennego czasu. Opcja uzależniona od zasobów przepustowości sieci w danym momencie.

Dodatkowo w cenie usługi na Państwa wniosek może zostać przydzielony indywidualny publiczny adres IP